Ünlü Plastik adıyla 2007 yılından bu yana tekstil yan sanayi, otomotiv yan sanayi ve promosyon sektörlerinde imalatçı konumunda faaliyet gösteren bir firma iken 2010 yılından itibaren dekoratif mobilya aksesuarları sektörüne adım atmıştır. Geçmişten gelen tecrübesini ve yaptığı yenilikçi yatırımları birleştirerek güvenilir ve dikkat çeken bir firma haline gelmiştir.

Ünlü Plastik teknolojik plastik enjeksiyon makinaları parkuruyla üretim yapmaktadır.Bünyesinde bulunan kalıphanesiyle çalıştığı firmaların arge bölümlerine destek sağlamakta yine kendi bünyesinde bulunan boyahane ve desen kaplama bölümleriyle üretmiş olduğu kaliteli ürünlerine değer katmaktadır.

Firmamızın bünyesinde çeşitli ebat ve gramajlarda siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için güncel teknoloji takip edilerek plastik enjeksiyon makina parkurumuzu yeniliyoruz.

Ünlü Plastik olarak her geçen gün değişen ve farklılaşan ihtiyaçların farkında olup bu gelişmeleri yakından takip etmektedir.Hızlı bir şekilde yenilenen ürün çeşitleriyle siz değerli müşterilerimizin ürünlerine estetik ve değer katmaya devam etmektedir.

Ünlü Plastik dürüstlük, kalite ve güvenilirliği kendine ilke olarak benimsemiştir.Karşılıklı memnuniyet içinde siz değerli iş ortaklarımızla daha ileri bir noktaya gitmeyi hedeflemekteyiz.